Warsztat jest przeznaczony dla każdej kobiety, która jest zainteresowana tematem rozejścia mięśnia prostego brzucha. Zarówno kobiety w ciąży i po porodzie mogą dołączyć do wydarzenia.

Warto dowiedzieć się na czym polega ta dysfunkcja już w ciąży, ponieważ poprzez stosowanie profilaktyki, która zostanie umówiona podczas spotkania można wspomóc pracę swoich mięśni. Kobiety w ciąży dowiedzą się, kiedy rozejście w ciąży jest fizjologiczne, a kiedy należy się niepokoić, a także nauczą się jak zdiagnozować problem u siebie samej. Po warsztacie będą świadome i przygotowane na rozpoczęcie terapii po porodzie.

Kobiety, które są już po porodzie dowiedzą się jak sprawdzić czy mają rozejście mięśnia prostego brzucha i co należy zrobić jeśli rozejście się pojawi. Omówimy co może być przyczyną rozejścia oraz jak wygląda terapia u fizjoterapeuty. Na koniec zostaną zaprezentowane ćwiczenia, które sprzyjają naszym mięśniom brzucha oraz te, które są zakazane po porodzie. Wytłumaczymy także, dlaczego gotowy plan ćwiczeń nie sprawdzi się u każdej z Was.

W skrócie dowiesz się:
– co to jest rozejście mięśnia prostego brzucha RMPB
– jak wygląda rozejście w ciąży
– jak sprawdzić rozejście po porodzie.
– co jest przyczyną rozejścia
– jak można jemu zapobiec
– jakie są formy terapii
– jakie ćwiczenia są wskazana, a które zabronione

Prowadząca

Aleksandra Kąkol | fizjoterapeutka, instruktorka personalna

Wielka miłośniczka aktywnego trybu życia. Instruktorka fitness, instruktorka pilates, trenerka personalna oraz studentka fizjoterapii na krakowskim AWF

Data
27.41
godz. 13:00

Miejsce
Zamknięta grupa na facebooku

Cena
39 zł

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl