Loading...

Wiosna to czas, w którym szczególnie warto się o siebie zatroszczyć i rozkwitnąć pełnią sił witalnych. Zapraszamy Cię na weekendowy warsztat jogowy, który pomoże Ci odnaleźć fizyczny, mentalny i emocjonalny spokój, a także naładuje zupełnie nowymi pokładami energii.

Tym razem, podczas warsztatu, połączymy dwie siły – Vinyasa Jogę i Yin Jogę. Rozpoczniemy od dynamicznej częścą medytacji. Będziemy szukać bezpieczeństwa i „dobrego miejsca w ciele”. Vinyasa to nieodłączna praca ciała z oddechem, a każdy ruch i każdy oddech muszą mieć swój odpowiedni moment. Po tej części oddamy się zupełnemu rozluźnieniu dzięki praktyce Yin Jogi. To raptem kilkanaście pozycji, które pozwolą nam zadbać o elastyczność i stabilność stawów, poprawić pracę organów wewnętrznych, jak również osiągnąć równowagę wewnętrzną. Yin Joga pomaga uspokoić system nerwowy, porzucić potrzebę „bycia zajętym” przez cały czas. Uczy dystansu i obecności „tu i teraz”.

Prowadząca

Magdalena Jargut

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  6.5.2022
  godz. 9:30-11:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  89,- z kartą LaLoba
  119,- bez karty

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?