Loading...

Jak najlepiej zacząć weekend? Zapraszam na sobotni relaks z jogą. 2,5 godziny pracy nad dobrostanem Twojego ciała.
Vinyasa – Yin – Nidra – po raz kolejny te trzy energie wspólnie zadbają o nasz spokój w ciele i w głowie.

W pierwszej części naszego warsztatu poruszymy energię w ciele i poprawimy swój dobrostan fizyczny poprzez łagodną Vinyasę. Krótka medytacja pozwoli nam płynnie przejść do Yin jogi, w której skupimy się na bezruchu, dzięki czemu uspokoimy przebodźcowany umysł i natłok myśli, poddamy się mocniej chwili obecnej i zwiększymy poczucie wewnętrznego spokoju, a przy okazji łagodnie i bez zbędnego wysiłku rozciągniemy ciało.
Na koniec – cudowna joga Nidra. Prawdziwie głęboki relaks, podczas którego ciało, umysł i emocje doświadczają totalnego rozluźnienia.
A po warsztacie – spotkanie przy stole, gdzie wypijemy najlepszą na świecie kawę 5 przemian, a kulkami mocy podniesiemy poziom serotoniny.

Prowadząca

Magdalena Jargut | Instruktorka Jogi

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

Kup online w naszym sklepie:

Data
21.10.2023
godz. 9:30 – 12:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
129,-
90,- z Kartą LaLoba

Pytania i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
recepcja@laloba.pl

Masz pytania?