Jeśli jesteś w ciąży, lub niedawno urodziłaś to zapraszamy Cię na warsztaty on-line
Porozmawiamy o ROLI MIĘŚNI DNA MIEDNICY podczas porodu drogami natury.

Poród jest przełomowym wydarzeniem w życiu każdej kobiety. Rodzimy się jako MATKI. Jestem przekonana, że pozytywne przeżywanie porodu ułatwi nam wejście w tą nową i niesamowitą rolę.

Dowiesz się o roli i funkcji mięśni dna miednicy.
Nauczysz się prawidłowo je uruchamiać oraz jaki trening jest najbardziej wskazany dla kobiet w ciąży.
Przekażę Ci wiedzę odnośnie pracy tych mięśni podczas porodu i jak możemy nauczyć się nimi prawidłowo i świadomie sterować.
Dowiesz się również o objawach, które mogą świadczyć o zbyt napiętych mięśniach dna miednicy i co z tym zrobić i jakie są tego konsekwencje.
Jeśli chciałabyś być świadomą, aktywną podczas porodu KOBIETĄ- MATKĄ, zamiast bycia bierną uczestniczką swojego porodu to ZAPRASZAM Cię serdecznie na warsztat.

Warsztaty będą dostępne na grupie na FB przez 7 dni – więc możecie je odsłuchać i zadawać pytania w dowolnej godzinie i dniu

Prowadząca

Lidia Kaltenberg

Mama trójki dzieci. Fizjoterapeutka (UJ – Collegium Medicum) , instruktorka Pilates. Pasjonatka zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Jej pasją jest praca z kobietami w ciąży oraz z kobietami chcącymi bardziej świadomie poznać swoje ciało i dno miednicy. Wierzy, że poprzez odpowiedni ruch i świadomość ciała kobieta jest w stanie cudownie przeżyć ciąże i pozytywnie doświadczyć niesamowitego wydarzenia jakim jest poród.

Dostęp OnLine

Cena
35 zł