Loading...

Co najlepiej zrobić dla siebie przed Świętami? Wejść na matę i zanurzyć się głęboko w praktykę.
Podczas warsztatu połączymy dwie energie Yang i Yin.

W pierwszej części będziemy praktykować Vinyasę, dzięki czemu rozgrzejemy ciało, przyspieszymy tętno i podniesiemy poziom energii Yang. Natomiast druga część , poświęcona sekwencji Yin, pozwoli nam się spokojnie rozciągnąć i zrelaksować.
To dwa odmienne style jogi  fantastycznie się uzupełniają. Vinyasa energetyzuje ciało, uspokaja umysł, wzmacnia i poprawia elastyczność ciała.
Natomiast Yin Joga to spokojna praktyka, w której pozostajemy w pozycji ok. 3 minut. Dzięki temu głęboko się rozciągamy, zwiększamy zakres mobilności, a jednocześnie relaksujemy i zdecydowanie obniżamy poziom stresu. Dzięki połączeniu obu praktyk poczujemy się jednocześnie spokojne i doenergetyzowane.

Zapraszamy na matę! A po zajęciach pyszna kawa 5 przemian dla każdej z Was!

Prowadząca

Magdalena Jargut | Instruktorka Jogi

Z wykształcenia filolog. Z wyboru joginka i nauczycielka Vinyasa Yogi, Hatha Jogi, w trakcie kursu nauczycielskiego Yin Yogi. Swoją przygodę z Jogą rozpoczynała wiele lat temu w LaLoba Care&Activity jako uczestniczka zajęć. Dziś, dzieli się z innymi kobietami swoją wiedzą i pomaga im odnaleźć drogę do jogowej pasji. Miłośniczka kotów i kuchni wege. Na matę przywiodły Ją poważne dolegliwości bólowe. Od pierwszego spotkania z jogą stała się jej wierną uczennicą, która cały czas się uczy, jak osiągnąć swój dobrostan, odnaleźć komfort fizyczny, mentalny i emocjonalny. Swoją praktyką chce dzielić się z innymi kobietami, z których każda ma swoją historię i bagaż różnych dolegliwości. Na macie, w trybie slow, pomaga usprawniać stawy, poszerzać zakres ich ruchu, wzmacniać mięśnie i zwiększać ich elastyczność.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  3.12.2022 sobota
  godz. 11:30-14:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  129 zł
  99 zł z kartą LaLoba

  Pytania i rezerwacje
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?