Warsztaty Yoga Wheel z Magdaleną Wyrostek – 120 min praktyki, która uelastyczni ciało i wyciszy umysł.
Niedziela 31.08 godz. 9:30
CCo Cię czeka?
Zajęcia rozpoczniemy ćwiczeniami oddechowymi , które mają na celu pogłębienie wydolności oraz pokierowanie uwagi do wewnątrz.
W dalszej części ćwiczenia z kołem – dostosowana do uczestników zajęć (nie musisz się martwić jeśli jeszcze nigdy nie praktykowałaś z kołem).
Łagodna praktyka asan przy pomocy koła ma wiele zalet:
• zmniejsza dyskomfort kręgosłupa
• otwiera biodra i klatkę piersiową
• zwiększa mobilność ramion
• uelastycznia więzadła
• poluźnia przestrzeń międzykręgową
• zwiększa ukrwienie rolowanych części ciała
• wpływa na zwiększenie pojemności wdechowej
• zwieksza przepływ energii w ciele.
Zakończymy Jogą Nidrą w akompaniamencie handpanu
Nidra jest techniką medytacyjno – relaksacyjną. To wewnętrzna podróż w głąb siebie. Podczas sesji całą uwagę z zewnątrz kierujemy do wewnątrz, ze stanu rozproszenia energii mentalnej do stanu uważności i pełnej obecności, nieoceniona dla zdrowia psychicznego oraz fizycznej regeneracji.
Jeśli interesuje Cię niestandardowa praca z kołem skupiona na uważności ruchu ciała i oddechu – koniecznie się zapisz (ilość miejsc ograniczona).
Prowadząca

Magda Wyrostek | Instruktorka YogaWheel
Od lat regularnie praktykuje i prowadzę zajęcia jogi w Gliwicach.
Jestem absolwentką AWF w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne" oraz podyplomowych studiów „Joga w profilaktyce i terapii". Przez ostatnie lata brałam udział w wielu kursach, szkoleniach i warsztatach o różnej tematyce związanej z jogą i rozwojem. Mam ogromną przyjemność dzielić się zdobytą wiedzą z Wami.
Data
31.08.2025
Niedziela godz. 9:30
Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków
Cena
z karta LaLoba 129,-
bez karty 159,-
Pytania, terminy i rezerwacje
tel. +48 570 577 677
napisz do nas maila
Przy rezerwacji wymagana wpłata zadatku 100,-
Przy odwołaniu uczestnictwa później niż 7 dni przed wydarzeniem nie będzie zwracany.