W okresie przedświątecznym spada na nas, kobiety wiele zadań. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zmian zachodzi w tym czasie wewnątrz naszego organizmu.

Czy czujesz się zmęczona i zdekoncentrowana?
Czy trudno jest Ci odzyskać siły i energię?
Czy brakuje Ci wewnętrznej harmonii i wyciszenia umysłu?
Czy chciałabyś choć na chwilę naprawdę wypocząć?
Jeśli na przynajmniej jedno pytanie odpowiedziałeś TAK – ten warsztat jest dla Ciebie! 

W okresie przedświątecznym spada na nas, kobiety wiele zadań. Często nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zmian zachodzi w tym czasie wewnątrz naszego organizmu. Pośpiech, stres, tłok na ulicach, błysk kuszących neonów powodują, że w rezultacie zasiadamy przy wigilijnym stole z poczuciem, jakbyśmy dobiegły do mety maratonu. Ale nie tylko czas przedświąteczny eksploatuje naszą energię. Codzienny natłok obowiązków, często nie pozwala nam się wyciszyć i zregenerować. Mimo tego, że zwalniamy tempo, nie czujemy się jednak wypoczęte.
Zrób sobie przedświąteczny prezent w postaci jogowego warsztatu, który nakieruje Twoją uwagę w głąb siebie. Nauczy Cię technik koncentracji, przysposobi w łatwe narzędzia odzyskiwania energii. Za pomocą praktyki regeneracyjnej, mudr, oddechu, technik głęboko relaksujących, wejdziesz w świat, z którego nie chce się już wychodzić.  Zdobędziesz szybką umiejętność przywracania stanu wewnętrznej równowagi. Sama praktyka będzie jak masaż – miękka i energetyzująca. Taka, po której nabiera się lekkości ciała i ducha.
Z użyciem na przemian miękkich pomocy (jak wałki i koce, które otulą Twoje zmęczone ciało) oraz pomocy twardych (jak klocki, które orzeźwią Twój umysł) nauczysz się radzić sobie ze zmęczeniem i nabierać sił do działania. 

Prowadząca

Emilia Figurniak

pasjonatka i nauczycielka jogi (Yoga Siromani). Z wykształcenia mgr sztuki. Związana z jogą od 1996 roku. Nieustannie szlifuje swój warsztat pod okiem wybitnych nauczycieli z Europy, Indii i USA. Wieloletnia asystentka Konrada Kocota. Autorka programów ‘Joga i chromoterapia- harmonia w pracy czakramów’ oraz ‘Joga wyszczuplająca’.

Kup OnLine

Data
sobota 7.12
godz. 15:30-18:00
niedziela 8.12
godz. 9:30-12:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Dauna 113, Kraków

Cena
150 zł

Rezerwacje
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl

wymagana wpłata zaliczki 50 zł w dowolnym Centrum lub przelewem: 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001. Zaliczka nie będzie zwracana przy rezygnacji po 4.12.2019 r. Zaliczka jest gwarancją rezerwacji miejsca.