Siedzący tryb życia, stres, brak balansu w ciele sprawiają, że coraz więcej osób skarży się na bóle kręgosłupa. Niestety żadne, nawet najwygodniejsze krzesło nie zastąpi nam zbalansowanego ruchu. Naprzeciw problemom współczesnego człowieka wychodzi starożytna wiedza zajmująca się w sposób zbilansowany wszystkimi systemami w naszym ciele.

Jest to praktyka Jogi. Joga znosi dolegliwości bólowe, wzmacnia osłabione mięśnie i rozciąga te przykurczone. Poprawia siłę mięśni i ścięgien jednocześnie uelastyczniając je.
Warsztat, przeznaczony dla wszystkich, zarówno osób praktykujących jogę, jak i tych nie mających do tej pory kontaktu z tą formą ruchu. Szczególnie polecamy osobom, które chcą znaleźć antidotum na powszechne dolegliwości w plecach i poprzez praktykę asan poprawić jakość funkcji kręgosłupa oraz swój stan zdrowia, zająć się profilaktyką zdrowego kręgosłupa na głębszym poziomie. Na warsztacie w sposób praktyczny dowiesz się jak niwelować ból, przepracować nawracające tendencje ciała, jak praktykować dla utrzymania dobrej formy.
Aktywna praca w asanach pozwoli na rozluźnienie i wzmocnienie tego obszaru, rozbudzenie świadomości w napiętych i często bolesnych miejscach kumulujących się w barkach i kręgosłupie. Podczas warsztatu będziemy otwierać klatkę piersiową, po to by oddychać pełną piersią.

Prowadząca

Alicja Wawrzynek | Instruktorka Jogi

Z wykształcenia religioznawca, ze zdrowego trybu życia uczyniła religię. Sport uwielbia od dziecka. Szczególnie jogę, gimnastykę akrobatyczną i trening funkcjonalny. Po latach poszukiwań idealnej formy aktywności fizycznej trafiła na Jogę Iyengara i wpadła po uszy. Od ponad 8 lat pozostaje wierna tej metodzie, wiedzę pogłębia na kursie nauczycielskim pod okiem Romka Grzeszykowskiego. Entuzjastyczna, życzliwa, chętna do pomocy. Uzależniona od muzyki, książek, podróży i kupowania artystycznej biżuterii.

Masz pytania?

  Data
  12.02.2022
  godz. 12:00-14:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  120 zł
  99 zł dla osób posiadających kartę LaLoba / uczestniczek wyjazdów z LaLobą

  Ilość osób

  15

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl