Jeżeli chcesz pokazać swojej bliskiej osobie (drugiej połówce, mamie, siostrze, przyjaciółce), dlaczego tak lubisz zajęcia Jogi w LaLobie, to ten warsztat jest idealną ku temu okazją.

Zapraszamy Was na warsztat Jogi, stworzony specjalnie po to, aby w przyjaznej atmosferze i trochę dla zabawy, pokazać swoim bliskim, dlaczego Joga jest Wam tak bardzo potrzebna i  zachęcić Ich do wspólnej praktyki.
Warsztat potrwa 2,5 h i zakończy się nauką ajurwedyjskiego masażu głowy.
Ten specjalny walentynkowy warsztat poprowadzi nasza Nauczycielka Jogi metodą B.K.S. Iyengara, Żulieta Czobanowa. W trakcie zajęć zaprezentuje Wam ćwiczenia, które można z powodzeniem wykonywać w domu w parach i samemu z podręcznymi pomocami takimi jak stoły, stołki, parapety, paski do spodni. Nauczy Was, w jaki sposób złagodzić ból w dolnych plecach, w barkach, jak pomóc swojej partnerce podczas ogólnemu rozbiciu w czasie menstruacji.

Każda para będzie mogła zgłosić wcześniej chęć otrzymania zestawu ćwiczeń do zastosowania w domu.
Na warsztaty obowiązują zapisy. Ilość par ograniczona (max 7)
W warsztacie jogi nie muszę brać udziału pary – ale grupa musi być parzysta.

Prowadząca

Żulieta Czobanowa

urodzona w Bułgarii. Do Krakowa przyjechała na studia nauczycielskie na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pomimo tego, że nigdy nie została nauczycielką języka polskiego, spełnia swoje pedagogiczne zamiłowanie do pracy z ludźmi jako nauczyciel jogi. Kurs Instruktora Jogi poziom Indtroductory II prowadzony przez Konrada Kocota według metody B.K.S Iyengara, poświadczony dyplomem wydanym przez Stowarzyszenie Jogi Iyengara w Polsce w 2018 r.

Masz pytania?

  Data
  23.02
  godz. 16:30

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  85 zł / os.

  Kontakt
  tel. 12 307 33 30
  recepcja@laloba.pl

  wymagana wpłata zaliczki – 40 zł od osoby na konto: Laloba 67 2490 0005 0000 4530 1460 1159, reszta kwoty najpóźniej w dniu warsztatów. Odwołanie warsztatów po 14.02 skutkuje potrąceniem zaliczki.