Loading...

Zapraszamy na warsztat poszerzający znajomość metody pilates.
Tym razem głównym elementem programu będzie repertuar ćwiczeń z „reformera” zmodyfikowany do wersji na matach z fitnessowym sprzętem.

Ten warsztat Pilatesu w jednym zdaniu to: praca nad Twoją siłą mięśniową, elastycznością, wydolnością i poprawią postawy ciała.
To przede wszystkim świetnie spędzony poranek pod okiem wnikliwej i doskonałej instruktorki Pilatesu Klasycznego – Patrycji Baran
Zapraszamy!
Zajęcia są dla każdej z Was, niezależnie od kondycji i znajomości metody. Warsztaty charakteryzują się tym, że jest więcej czasu na poprawienie kursantek i poprawne wykonywanie ćwiczeń!

Będziemy pracować nad:

• wzmacnianie całego ciała przez dodanie obciążenia
• kontroli w ruchu
• uczy pracy ze środka czyli pracy mięśniami głębokimi
• uczy stabilizacji i balansowania ciałem w kontrolowany sposób

Prowadząca

Patrycja Baran | Instruktorka Pilates

W mojej głowie dwa się różne gryzą światy”, tak właśnie opisałaby siebie. Z jednej strony kocha zajęcia siłowe, ciężary, z drugiej – oddaje się z pasją metodzie Pilates. Jej zajęcia to przede wszystkim łączenie stylów oraz pokazywanie nowych możliwości. W każdy trening wkłada całe serce, a najważniejszym elementem każdych zajęć jest dla niej człowiek, z którym uwielbia pracować, odkrywając jego potencjał, podnosząc na duchu i udowadniając, że ciało ma nieograniczone możliwości.

Masz pytania?

  Kup online w naszym sklepie:

  Data
  8.06.2024
  sobota, godz. 9:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  69,- z Kartą LaLoba
  89,- bez Karty

  Pytania i terminy
  tel. +48 570 577 677
  recepcja@laloba.pl

  Masz pytania?