Zapraszamy Was na kolejny warsztat Jogi hormonalnej. Jak już wiecie, joga ma niezwykle pozytywny wpływ na nasze zdrowie. A czy słyszałyście, że niektóre ćwiczenia jogi działają energetyzująco i przez to mogą stymulować pracę gruczołów dokrewnych, takich jak nadnercza, przysadka i tarczyca? Na tym warsztacie poświęcimy swoja uwagę tarczycy.
Stymulacja i regulacja tarczycy – czy mamy na to wpływ? Tak! I bardzo mogą nam w tym pomóc odpowiednie jogowe asany.
Joga redukuje stres i uczy nas jak sobie z nim radzić, a stres jest jednym z czynników, który wpływa na pracę naszej tarczycy. Ćwiczenia jogi pomagają nam utrzymać tarczycę w dobrej formie. Na warsztacie poznamy pozycje, które korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie układu hormonalnego.

Prowadząca

Elżbieta Gałka
Instruktor Rekreacji Ruchowej Hatha Joga

Jestem absolwentką Politechniki Krakowskiej. W 2017 roku uzyskałam tytuł zawodowy Instruktora Rekreacji Ruchowej Hatha Joga organizowany przez Krajowy Ośrodek Metodyczno-Szkoleniowy Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu. Kurs tak mnie zainspirował, iż ukończyłam trzy-semestralne studia podyplomowe Relaksacja i Joga na Wydziale Rehabilitacji AWF w Warszawie. Chcę dzielić się swoimi doświadczeniami, dlatego serdecznie zapraszam na zajęcia hatha jogi wszystkich, którzy chcą popracować ze swoim ciałem i umysłem oraz doświadczyć zmian, które powinny się z czasem pojawić w ich życiu.

Masz pytania?

  Data
  sobota 12.06
  godz. 12:00-14:30
  niedziela 13.06
  godz. 9:30-12:00

  Miejsce
  LaLoba Care&Activity
  Beskidzka 30C, Kraków

  Cena
  149 zł

  Pytania i rezerwacje
  tel. 570 577 677
  recepcja@laloba.pl