W całym pilatesowym świecie funkcjonuje żartobliwe powiedzenie “Teaser is a tease!”, co oznacza “Teaser to złośliwiec!”.
Najwyraźniej Joseph Pilates nieprzypadkowo wybrał taką nazwę dla tej, stworzonej przez siebie pozycji.

Teaser to jedno z najtrudniejszych ćwiczeń w całym repertuarze klasycznego Pilatesu. Jego skuteczne wykonanie wymaga dużej siły, elastyczności, kontroli i równowagi.
Dla wszystkich miłośniczek pracy metodą Pilatesa, które pragną doszlifować własną praktykę i cieszyć się “lekkością” wykonywania zaawansowanych ćwiczeń, stworzyliśmy specjalny cykl warsztatów poświęconych technice wykonywania poszczególnych pozycji pilatesowych.
Rozpoczniemy od 2,5 godzinnego warsztatu, który w całości przeznaczymy na naukę perfekcyjnego Teasera.
Warsztat zaczniemy od rozgrzewki mobilizacyjnej. Skupimy się na szczegółach, biorąc pod lupę kilka ćwiczeń, zbliżających nas do upragnionego Teasera. Następnie skupimy się już na samym Teaserze, próbując zrozumieć i doprecyzować ruch każdej części ciała. Do pracy użyjemy także sprzętu, dostępnego na czas warsztatu. Na koniec rozluźnimy się i rozciągniemy całe ciało.

Prowadząca

Paulina Wojtałów

Instruktorka i miłośniczka metody Pilates. Dumna posiadaczka tytułu Balanced Body Comprehensive Instructor. Była zawodniczka pływania, bez którego dalej nie może się obejść. Od lat sędzina klasy związkowej i aktualnie Przewodnicząca Kolegium Sędziów Małopolskiego Okręgowego Związku Pływackiego. Prywatnie sympatyczka spacerów, psiaków, oraz dobrej muzyki i sztuki. Jestem osoba, która bez ruchu nie potrafi funkcjonować. Wychodzi z założenia, że najpierw musi poczuć ruch we własnym ciele, aby móc przekazywać wiedzę innym. Dlatego dużą wagę przywiązuje do własnych treningów pod okiem najlepszych. Pracuje i realizuje się w metodzie Pilates biorąc udział w wielu szkoleniach i warsztatach właśnie u nich tj: Kathy Corey , Brett Howard, Lolita St. Miguel, Ricardo Jaramillo, Jacobo Gomez Vazguez.

Data
sobota
12.09
godz. 10:00 – 12:30

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Ilość osób
12

Cena
80 zł

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl

Na warsztaty wymagane są zapisy oraz wpłata zaliczki 40 zł w Centrum lub na konto: 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001