Zapraszamy na warsztat z położną Izabelą Dembińską dla kobiet w III trymestrze ciąży, najlepiej od 34 tygodnia ciąży. Warsztat z przejścia i przyjęcia porodu.
  • zrozumiesz istotę porodu
  • nauczysz się i zbudujesz świadomość wykorzystania swojego ciała w trakcie porodu
  • nauka technik oddechowych
  • nauka zarządzania ciałem w trakcie porodu i przejście porodowej ścieżki
  • zobaczysz, jak może wyglądać przyjęcie porodu
  • dowiesz się na czym polega poród z ochroną krocza
  • odpowiesz sobie na pytanie: Co mogę zrobić, aby wspomóc poród?
  • warsztat składa się z 1,5 h części teoretycznej i ok. 1,5h części praktycznej- praktyki ścieżki porodowej
Prowadząca

Izabela Dembińska

Jestem po to aby oswoić i odczarować poród, pokazać, że zrozumienie porodu to klucz do wyzbycia się lęków, poprzez wspólną pracę na poziomie zrozumienia, pracy z ciałem i oddechem oraz edukacją „rodzić można łatwiej” . Jestem autorką książki „Rodzić można łatwiej”, położną z ukończonymi studiami z psychologii, mamą i trenerem świadomego medycznego treningu w ciąży.

Związana jestem ze Szpitalem Praskim w Warszawie. Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku położnictwo oraz absolwentką psychologii w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania. Przygotowałam do porodu kilka tysięcy kobiet i par w szkołach rodzenia oraz indywidualnie. Jest założycielką Medical Pregnancy Training – szkoleń dla profesjonalistów oraz programu dla kobiet w okresie okołoporodowym „Ćwicz z położną“. Prowadzę szkolenia z zakresu położnictwa i rehabilitacji. Jestem też ekspertem Narodowego Programu Zdrowia Ministerstwa Zdrowia z zakresu „Standardy Opieki Okołoporodowej

Tylko 10 osób!

Data
31.01 godz. 16:00

Miejsce
LaLoba Care&Activity
Beskidzka 30C, Kraków

Cena
200 zł
150 zł z kartą LaLoba

Kontakt
tel. 12 307 33 30
recepcja@laloba.pl

Wymagana wpłata zaliczki 70 zł która jest gwarancją rezerwacji miejsca (ilość miejsc ograniczona tylko 10 osób – same kobiety- bez partnerów)
Zaliczkę należy wpłacić w Lalobie lub na konto: Laloba Beta Larysz 44 1950 0001 2006 0007 8337 0001 z dopiskiem – 'rodzić można łatwiej:
Zaliczka nie będzie zwracana przy odwołaniu po 24.01.20. Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 25.01.20